| Asazuky a întrebat:

Salut o intrebare pentru cei care urmaresc Naruto Shippuden sunt si eu curios ce era sau mai exact cine era in acel sicriu scos la urma de Kabuto, de care s-a mirat asa tare Madara. (ep.221) dupa ce i-a inviat pe cei cinci din Akatsuki?

Răspuns Câştigător
| Iamal a răspuns:

Nu stie nimeni inca...probabil era hokage cu care s-a luptat sau poate era chiar trupul lui deoarece el trebuia sa fie mort demult

3 răspunsuri:
| Lovepets a răspuns:

Eu cred ca e fratele lui Madara.Nustiu sigur, dar o sa aflam in episoadele care o sa apara happy

| Crisstina07 a răspuns:

Era Madara.

| Karate4Ever a răspuns:

A fost Hashirama Senju inamicul lui Madara Uchiha. Funda?