| Byebye14 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare pentru fanii Naruto : cine era in sicriul lui Kabuto? Cine l-a speriat pe Madara asa tare?
Nu urmaresc manga, doar anime. In manga, care e inainte, este dezvaluit cine este acel personaj? Ma gandeam ca e fratele lui Madara, sau Eremitul celor sase cai... Yondaime sau oricare alt hokage nu poate fi.
Deci, dupa parerea voastra, cine este?
Multumesc si o zi frumoasa in continuare.

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

In sicriu se afla adevaratul Madara, asa zisu as din maneca a lui Kabuto.

8 răspunsuri:
| Sean a răspuns:

In ce episod? Nu imi aduc aminte de faza cu sicriul?

| nyck2398 a răspuns:

La ce episod te referi?

| Byebye14 explică (pentru nyck2398):

Nu mai stiu numarul, dar e unul in care, la sfarsit, apare kabuto si ii zice lui madara ca intra in razboi de partea sa si-i aduce noi forte, fostii membri akatsuki pe care ii invie, sau cam asa ceva, cu edo tense

| Byebye14 explică (pentru nyck2398):

Gata, am gasit si episodul..ptiiuu,cat l-am cautat laughing ep 221 shippuuden, la sfarsit.

| Byebye14 explică (pentru nyck2398):

Ptiuuu, l-am gasit. episodul 221 shippuuden, la sfarsit.
si cat l-am cautatrolling on the floor

| nyck2398 a răspuns:

Te referi la madara cel cu masca?

| nyck2398 a răspuns:

Daca te referi la madara cel cu masca era madara (cel adevarat)in sicriu care s-a batut cu al doilea hokage parca sau primul..nu se stie cine e sub masca aia

| Byebye14 explică (pentru nyck2398):

Da, madara cel cu masca ( zis tobi ) care zice'se s-a batut cu primul hokage, desi nu l-am auzit niciodata pe zetsu ca ii zice tipului cu masca " madara ", ci tot "tobi"