| Bishop a întrebat:

De unde pot descarca un scenariu de film? nu conteaza ce film, vreau doar un scenariu sa am idee cum se facebig grin

Răspuns Câştigător
| sese a răspuns:

Http://filmmaking.ro/2008/07/cum-se-scrie-scenariul-de-film/
cauta pe site ce doresti -acesta de mai sus este un exemplu bunicel, restul inventeaza tu; ce zici?

18 răspunsuri:
| Bishop explică:

In romana...

| Bishop explică:

Da, e exact ce doream! merci

| Bishop explică:

@bucuresti2565 m-am apucat de unul dupa ce am primit raspunsuri la intrebare pe timpul acela. Am multe idei, vreau sa fac mai multe scenarii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.liternet.ro Aici o sa gasesti mai multe scenarii romanesti.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am descarcat scenariul de la filmul filantropica daca vrei til trimit pe mail...si eu vreau sa scriu un scenariu, deocamdtama documntez, mi am facut un minicursde scenaristica cu chestii gasite pe net.in restpovestea o am demult, caincepusem sascriu o carteamscris vreo90 d pagini si mam gandi totusi ca maiusorand scenariul...am incercat cateva colaborari, ins nu am gasitpe cineva interesat... ce zici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa descarci nici un scenariu.Imaginazati cava, dupa aia candeste-te daca ar putea fi real.Trebuie sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti trimite si mie pe mail un scenariu de film? Ti-as fi recunoscator! Octav_gvn@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu satiu si eu caut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damon ma numesc Marius sunt scenarist. Daca nu ai njici o pregatire in acest domeniu, doar cu a citi un scenariu nu iti va fi de folos, CREDEMA...SCRIPT-O-RAMA.COM, aici vei putea sa vezi sute de scenarii, doar ca sunt scrise in engleza.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imsdb.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://scenariidefilm.blogspot.com :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot descarca un scenariu de film?love struck

| augustus a răspuns:

Ai gasit ca si eu vreau

| bucuresti2565 a răspuns:

Ai mai scris vreodata vreun scenariu de film?

| Marin_Mitru_1952 a răspuns (pentru bucuresti2565):

Am scris dar mi-e sila de cnc-ul lui şerbănescu şide mafia lui deagramaţi-

| bucuresti2565 a răspuns:

Vrei sa scrii un scenariu de film?

| ineshsm a răspuns:

Hey la mine imi apare filmmaking ceva k cica e eroare la server dc?