| ByaCrys232 a întrebat:

~Naruto~
Sunt confuza total! Naruto este iubitul Hinatei sau Sakurei? Sasuke este iubitul Sakurei sau Hinatei?
M-am uitat pe youtube si mia degraba gasesc videoclipuri SasuHina si NaruSaku decat SasuSaku si NaruHina!

8 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Acele videoclipuri sunt fan-made, făcute de fani. Originalele cupluri sunt Sasuaku şi NaruHina. Dacă te uiţi mai atent, vei găsi şi clipuri cu Sakura şi Kakaşi, sau Sakura şi Gaara. Dar nu au nicio legătură cu seria în sine.

| wizopo a răspuns:

NaruSaku 4ever bai

| JustForYou_2568 a răspuns:

Toate acele filmulete sunt facute de fanii infocati nimic nu e real, crede-ma fiecare cu parerile lui dar sa stii ca nici macar in anime nu este nimic clar...adevarat hinata este indragostita de naruto insa acesta nu face nimic in legatura cu asta deci nu se poate pune problema de un cuplu"deocamdata"(desi daca ar fi dupa mine as dezgusta acest anime daca s-ar pune problema de cuplul NaruHina)asa este in cazul si cuplului SasuSaku...sakura inca mai are sentimente pentru el totusi acum tine mai mult la naruto

In fine acum fiecare cu parerile lui
P.S:cine nu e de acord cu mine asta e "fiecare cu parerile lui"

| ByaCrys232 explică:

Am o prietena care nu a pierdut nici un episod din naruto din seriile 1. 2.3 si mi-a zis cam asa : naruto o placea pe sakura pana a realizat ca sakura nu e fata pe care o iubea ci de fapt era hinata. Sakura mereu la iubit pe Sasuke... dar nu sunt sigura complet

| aaamaalliia a răspuns (pentru ByaCrys232):

3 seri? Lol sunt doar 2 (naruto si naruto shippuden)iar naruto shippuden nu s-a terminat.O iubeste pe hinata? Te contrazic iti amintesti cand i-a zis ca-l iubeste canda incercat sa-l salveze de pein?(daca ai vazut)el nu a zis ca o iubeste dovada ca sunt amici iar atunci cand sakura l-a imbratisat el a ramas masca.Mereu a iubit-o pe sakura si o iubeste odata a visat cA se saruta cu ea ma rog visul a fost distrus chiar de Sakuralaughing. da Sakura l-a iubit pe Sasuke si-l iubeste, dar stie ca nu are nici o sansa cu el pe cand cu naruto are... in plus ea tine la naruto te sfatuiesc sa nu o mai lauzi pe prietena ta ca inventeaza totul sper ca nu te-a suparat raspunsul meu dar asta e parerea mea deci hai narusaku app si eu am vazut toate episoadele SI NU MA LAUD

| anonim_1611 a răspuns:

Videoclipurile de pe youtube sunt majoritatea facute de fani.in serial hinata il iubeste pe naruto, naruto pe sakura si sakura pe sasuke.pana la sfarsit nu se stie cum se va termina pentru ca razboiul ninja a inceput iar naruto este nevoit sa lupte contra lui sasuke.nu se stie daca vor scapa cu viata din acest razboi...in orice caz serialul continua, deci ar fi mai bine sa te uiti

| ShikeSeppun a răspuns:

Nu e cu niciuna intr-adevar Hinata il iubeste cu adevarat in timp ce Sakura e doar o mincinoasa.mai bine te-ai uita la episoade sa intelegi mai bine. poti sa urmaresti naruto/naruto shippuden pe animekage.ro

| aaamaalliia a răspuns (pentru ShikeSeppun):

Ma lasi am vazut toate episoadele si se vede 100% ca sakura tine la naruto in locul tau m-as uita la anime nu m-as da mare degeaba