| Miruna1239 a întrebat:

Salut, prieteni! Imi puteti explica care e treaba cu conturile Netflix? Ce inseamna abonamentul minim? Pot vedea cu acest abonament filmele atat pe Laptop cat si pe telefon daca nu o fac in acelasi timp? Sau odata ce fac contul merge doar unul singur, cel initial? Daca am cardul la BT se percep taxe in plus? Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti vedea si pe laptop, tableta, telefon dar nu in acelasi timp.

| Wr3nch a răspuns:

Poti da vezi filme pe un singur dispozitiv la un moment dat. Dar se sincronizeaza. De exemplu daca vezi jumate de film pe laptop si dupa mergi in pat, poti continua direct pe telefon pentru ca stie unde ai ramas.

| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.netflix.com/signup/planform
Nu se percep taxe in plus.