| anonim_4396 a întrebat:

Primul film "50 shades of Grey" este bazat doar pe primul volum al cartii?
Daca da, atunci e posibil sa apara si "50 shades of Grey 2"?

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Da,Fifty Shades Of Grey (2015) este ecranizarea primul volum al trilogiei semnată de E L James.Ar fi normal să urmeze și al doilea film după vol.II (Fifty Shades Darker), dar cred eu că acest lucru este condiționat și de succesul primului film, iar succes...nu prea a avut.Este destul de controversat din cauza cărților cu accente frivole/indecente.