| LoveAnime12 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti anime-uri in care este o scoala de magie, de fete si sa fie doar un baiat! Dar sa fie intr-o lume total diferita de a noastra.Adica cu regi,printi, castele, printese.Cu multa actiune de preferat baiatul sa aiba o sabie sau fara.Anime-uri pe care le-am vazut:

1.Infinite stratos
2.Saijaku Muhai no Bahamut
3. Zero no Tsukaima
4.Seirei Tsukai no Blade Dance
5. Ichiban Ushiro no Daimaou(Asta mai mult este cu harem, aventura, actiune.)

Răspuns Câştigător
| Adylayo a răspuns:

"The Irregular at Magic High School" sau denumirea originala "Mahouka Koukou no Rettousei"

Aici poti urmari episoadele : https://deseneanime.ro/lista_anime/mahouka-koukou-rettousei/

Sper sa-ti placa!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ceea ce vrei tu poti obtine doar in basme si povesti supranaturale.
Bea un pahar de lapte cald si mergi in pat la culcare si viseaza-i pe cei din lista ta de mai sus!