| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, recomandari de filme actiune-thriller (merge si horror) aveti? Vreau ceva sa ma tina atent tot filmul ca ma plictisesc destul de repede.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

The Commuter
The Gift
Source Code
Get Out
Devil
10 Cloverfield Lane
Nightcrawler
Non-Stop
The Visit
Turistas
The Collector
The Strangers
REC 1, 2
Quarantine 1, 2
Wolf Creek 1, 2
Underwater
Joy Ride 1-3
Life
Wrong Turn 1-4
The Hills Have Eyes 1, 2

9 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Dragnea, Ponta, Viorica Dancila, sunt de groaza, RAU big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MEANDER, e horror, te va tine in suspans tot filmul, de mult nu am mai văzut un film horror așa de reușit.

| Andrei0003 a răspuns:

The Strain, serial apocaliptic-pandemic cu 4 sezoane (horror+acțiune). L-am văzut pe tot de 2 ori, a doua oară cu niște prieteni pentru că am vrut neapărat să vadă și ei la cât de mult mi-a plăcut. Are și acțiune care se petrece la noi sau prin Balcani.

| AlexAlxAlex explică (pentru Andrei0003):

L-am vazut, a fost ok dar cam tras de par

Răspuns utilizator avertizat
| cesaicumpar a răspuns:

Salutare! Ai incercat Insidious?

Cu drag,
echipa cesaicumpar.ro