| Iobagul a întrebat:

Salut, sa trec direct la subiect, tocmai ce am terminat sezonul 3 din Peaky Blinders si problema e ca e un sezon foarte complex si dens, e cineva care poate sa mi explice amanuntit despre intregul sir al actiunilor?

2 răspunsuri:
| JediMindTricks a răspuns:

Te-ai uitat degeaba, uita-te din nou, da-i cu pause daca e nevoie si daca tot nu il intelegi, incearca cu ceva mai usor prima data, ti-as putea recomanda Tom si Jerry.

| Iobagul explică (pentru JediMindTricks):

Glume proaste pot face si eu, nu asta ti am cerut..."jedi" laughing))