| GossipGirL93 a întrebat:

Salut scumpii iata m-am uitat la finalul sezonului 3 a serialului Vampire Diaries vreau sa spun ca am ramas impresionata, doamne asa frumos cita dragoste! Cum credeti ce va fi in sezonul 4))Astept parerile voastre! Funda

Răspuns Câştigător
| lecsy a răspuns:

Parerea mea e ca serialul incepe sa semene cu cartile si cred ca elena v-a muri dar va invia.

si ce mi se pare ciudat e ca de katrine nu se mai aude nimic cred ca in sezonul 4 o sa apara si cred ca o sa apara inca o probleme pe care frati Salvatore trebuie sa o rezolve cum a fost Klaus

Si cu Damon si Stefan nu stiu ce se va intampla cred ca o sa se bata pe Elena sigur dar cred ca Elena tot la Stefan se intoarce

O sa fie un sezon emotionant

3 răspunsuri:
| Budincăă a răspuns:

Serialul va avea 6 sezoane. Am citit undeva ca printr-o vraja, Damon va fi transformat in om iar mai tarziu omorat si Elena se va intoarce la Stefan. Nu stiu in ce sezon se va intampla asta.

| Clauvdgg a răspuns:

Eu cred si vreau sa fie Elena cu Damon :X

| BreakHeart a răspuns:

Pai in ultimul episod in din sezonul 3 cane Elena i-a spus lui Damon ca stefan e alesul pentru ca pe el l-a cunoscut prima data ii mia aduce argumentu ca daca l-ar fi cunoscut pe el primul, poate ar fi fost altfel. Dar Elena l-a intalnit pe Damon inainte sa il intalneasca pe Stefan dar numai ca atunci Damon nu simtea nimic pentru ea asa ca el a constrans-o sa nu isi mai aminteasca ca se intalnisera in acea seara. Dar acum ca Elena e vampir de fiecare daca cand a fost constransa is va aminti si isi va aminti ca pe Damon l-a intalnit prima data si nu pe Stefan. Sa speram ca il alege pe Damon.