| AndruRoxx a întrebat:

Hey! cine este fan the vampire diaries? credeti ca in finalul sezonului damon si elena vor fi impreuna?

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Hey! Eu sunt un amre fan The Vampire Diaries :X
la finalul acestui sezon nu cred ca o sa fie impreuna crying
Dar poate la sfarsitul serialului big grin
Sper happy
Este cel mai super serial si sper ca Elena sa fie cu Damon big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iubesc TVD love struck
Ador cuplul Elena-Damon...care din pacate nu va tine mult...Cu siguranta elena ramane cu stefan sad

| ayase a răspuns:

wave Cu siguranta! Mi-as dori asta mult. Oricum eu cred ca unul din frati va renunta la ea(chiar daca o iubeste) pentru celalalt frate; sau ca Elena va muri pentru ca cei doi(frati)sa fie impreuna(impreuna ca frati).Tu ce crezi?

| dtgkjdht a răspuns:

E cool filmul si cred ca vor fi vreau funda plizzzzzzzz

| Psamathe a răspuns:

Imi doresc din tot sufletul sa fie nesteptat si sa ma tina cu inima la gura. Nici nu stiu, uneori as vrea sa ramana cu Stefan, alteori cu Damon. Ideea e ca am citit cartile si Elena moare in a 3-a carte, deci acum sunt in ceata tare de tot.