| AndonAleksandru a întrebat:

Pentru cine urmărește the vampire diaries si pentru cine a vazut ultimul sezon(sezonul 8). Stefan in sezonul 8 o sa fie? Pentru ca am auzit ca la sfârșitul sezonului 5 moare! O sa il aduca inapoi in viata sau el nu o sa mai fie pana la finalul serialului?

3 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Va aparea pana in ultimul episod, insa la final moare. Isi da viata pentru Damon cum ar veni, ca el sa traiasca alaturi de Elena ca un om normal nu ca un vampir.

| movi a răspuns:

O sa fie Stefan si in sezonul 8.

| renata30 a răspuns:

Stefan a fost prezent în fiecare sezon, mai mult sau mai puțin. Deci da, o să fie și în sezonul 8.