| DiannaaMiha a întrebat:

Se uita cineva la k-dramele de pe Euforia?
De cateva zile a inceput "Dragoste neasteptata"...am cautat-o pe net, dar nu o gasesc niciunde, imi puteti da un site unde o pot vedea online?

Răspuns Câştigător
| amyana a răspuns:

L-am gasit se numeste that winter, the wind blows http://www.asiafaninfo.ro/that-winterthe-wind-blows-2013-korean-drama/

| DiannaaMiha explică (pentru amyana):

Mersi :* :*

| amyana a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Cu placere

4 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Si eu caut acest serial dar nu il gasesc
mi-a spus cineva sa ma uit la inceputul filmului si sa vad cum se numeste in koreana
am sa increc asata maine daca am sa il gasesc am sa te anunt

| amyana a răspuns:

Sper ca te-am ajutat vizionare placuta