| blintzz a întrebat:

Se zvonește că Paul Walker nu a murit. Când s-a urcat în mașină avea un număr diferit fata de cel când a murit. Este adevărat?

7 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ce interes si mai ales ce beneficiu ar avea Paul sa stea ascuns? Daca, prin absurd, presupunem ca traieste? Zvonul nu este nimic altceva decat o informatie neintemeiata. Bineinteles, zvonurile se pot confirma, dar cand presa a vuit atata timp pe marginea acestui subiect si anume acela al mortii lui Paul, cum poate cineva sa creada ca el inca traieste? Daca traia, cu siguranta aparea in viata publica si isi continua cariera.

| DAnc3 a răspuns:

E mort crede-ma, ce vezi tu sunt doar conspiratii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca ar fi adevarat, si daca asta ar fi o conspiratie de milioane de $ crezi ca am stii noi, prapaditii de pe TPU?

| AFR81 a răspuns:

Sa fim seriosi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paul Walker a murit, fratele lui a semnat un contract ca va continua el cascadoriile in locul lui. Fratele lui Paul Walker seamana perfect cu el deoarece sunt gemeni. Bafta.

| TheKings a răspuns:

Nu este adevarat

| BogdanFRD a răspuns:

Se zvoneste ca exista extraterestrii? O fi adevarat?
De unde sa stie vreun om de pe site-ul asta daca Paul Walker e mort sau nu, toti stim ce-am auzit prin presa, nimic mai mult.