| Emanuel25252 a întrebat:

Paul Walker a murit in accident de masina, stiti oare este adevarat? Mai uitati-va la filmarea aceea odata si o sa vedeti o silueta iesind din masina in flacari, oare este Paul Walker?

Nu este adevarat ca a murit acolo era o silueta iesind din masina, el este in puscarie si acum pentru ca si-a inscenat moartea. Cine imi zice raspunsul adevarat ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E mort. Fa diferenta intre viata si film.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai mers vreodata cu masina la 200 la ora? sa vezi cum e, ala a murit pe loc ce sa iese sufletul din el, fi serios

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da da, a scapat sigur. Acum e undeva cu Michael Jackson, Osama Bin Laden joaca table

| Crackman a răspuns:

Cine este asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit in accident de masina. Restul e cancan.