| YuliaNhO a întrebat:

Stie careva cum se numeste filmul in care personajul pricipal Leonardo Dicaprio pleaca de la parinti cu visul de a ajunge pilot de avion, dar incepe sa falsifice cec-uri, apoi bani reali, iar finalul filmului il surprinde avand o adevarata tipografie de dolari ce circulau in intreaga tara? Iar el este omorat? (Sau inchis, nu mai stiu exact.)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prinde-ma daca poti.Este numele filmului.

| Jacquelinor a răspuns:

Catch me if you can

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Catch_Me_If_You_Can Cred ca acesta e filmul