| AWonderfulDay a întrebat:

Cum vi s`a parut filmul de duminica Titanic? Mie mi s-a parut foarte emotionant doar ca nu trebuia sa moara Leonardo Dicaprio. El era personajul principal... el cu fata aia. Voua cum vi s-a parut?

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mi s-a părut siropos, romantic, emoţionant. Şi eu am zis că era mai bine dacă nu murea Jackhee hee, dar na, e dramă.

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

A fost magnific. S-a sacrificat pentru ea, asa cum si ea s-a sacrificat pentru el cand a mers la clasa a III-a ca sa il salveze, desi era inundat peste tot. Mi-a placut mult cum capitanul Titanicului nu s-a salvat, ci si-a pastrat onoarea, murind. Mi-a mai placut si cum muziciantii aceia au cantat pana la capat, fara oprire.Filmul are niste efecte speciale de parca acel lucru chiar s-a intamplat(in realitate, s-a intamplat, dar nu ca in film)