| Benyamin173 a întrebat:

Stie cineva dacă se va lansa filmul din seria harry potter,"harry potter si copilul blestemat"?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Deocamdata cica nu.

| ArthurWarner a răspuns:

Autoarea a declarat in 2018 ca nu este de acord sa se faca un film după copilul blestemat. Dar cine stie poate totusi v-a fii de acord. Parerea mea este ca intr-un filan sigur vom avea un film si dupa aceasta carte.

| dumitruanca a răspuns:

Din pacate nu autoarea a ales piesa de teatru si nu mi-se pare corect adica toti stim ca filmul e mai bun decat teatrul oricum nu mai era vorba despre Harry Potter era despre fiul sau deci...