| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Știe cineva când va apărea filmul Harry Potter și copilul blestemat? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Nu am auzit de nici un fel de intentie de a mai face orice film cu Harry Potter, mai ales ca trebuie sa il inlocuiasca pe Harry Potter, pentru ca toti 3 au cam imbatranit... RAU (si ultimile 3-4 filme s-a vazut, naspa)

acum au bagat chestii colaterale ale povestii, cand actiunea se petrece mult inainte

2 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu este nimic oficial legat de filmul asta, sunt doar zvonuri!

| Blaagswl a răspuns:

Se pare ca se va reface seria de filme de la inceput cu alti actori, pentru ca unii au imbatranit altii au si murit, iar aceasta va avea mult mai multe detalii din carti.