| Alixin a întrebat:

Salut stiti niste anime care sa aiba actiunea pe o insula cu lupte etc...gen btooom...[actiune, aventura..si putina drama/dragoste]

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

"Survival island" (2005) si "Naked Weapon" (2002)

| Alixin explică (pentru 393Dan):

Salut, ai funda, dar pe care mi.l recomanzi?

| 393Dan a răspuns (pentru Alixin):

Amandoua sunt foarte bune. Survival island e mai mult dragoste plus incearca sa supravetuiasca pe o insula pustie si este si putina eroticawinking Insa Naked weapon este despre niste fete care de mici le antreneaza pe o insula sa devina cei mai buni asasini din lume.

| Alixin explică (pentru 393Dan):

K mersi momentan vizionez atack on titan dar ovsa ma uit si la cele ce le-ai recomandat. Ai funda

| 393Dan a răspuns (pentru Alixin):

Mersi!