| Swallow a întrebat:

Stiti seriale asemanatoare cu PLayful kiss?! worried korean-drama. FUnda si voturi.Ms mult :*love struck

Răspuns Câştigător
| JustYourHeroine a răspuns:

1 You're beautiful ( 1 in top si preferatul meu! )
2 Boys before flowers (versiunea coreeana) pur si simplu il ador!
3 Heartstrings
4 Lie to me
5 Myung wol the spy
6 City hunter
7 Protect the boss
8 Dream High
9 Take care of the young lady
10 That fool
Toate consecutiv...

7 răspunsuri:
| JustYourHeroine a răspuns:

Neaparat! Eu am dat raspunsul cu 1 an in urma "om destept " ce esti. (No offense). Si fii sigur/a ca sunt cu cativa pasi inaintea ta, adica sunt la curent cu cele mai noi filme aparute.

| AleAle96 a răspuns (pentru JustYourHeroine):

Da,imi imaginez ca ai vazut multe astfel de seriale, si ca s-o zic asa, ai o oarecare "experienta"..Insa sa nu crezi ca neaparat esti cu cativa pasi inaintea mea..Nu asta era important..Eu nici macar nu m-am gandit la asa ceva. N-am vrut niciodata sa reiese din ce-am spus faptul ca tu esti o incepatoare sau orice altceva.

| JustYourHeroine a răspuns (pentru AleAle96):

Eu traduc unele filme...pe care le vizionez in direct cu subtitrare in limba engleza, in limba romana. Iar tu le vizionezi probabil, abia cum apar pe site ...Asa ca nu te pune-n competitie cu cel care te " alimenteaza " cu subtitrari. Sa fie-nteles!

| AleAle96 a răspuns (pentru JustYourHeroine):

Si eu fac acelasi lucru ca si tine si tocmai de aceea am spus asta.Dar asta e asa de important incat sa incepem sa ne comparam una cu alta?

| JustYourHeroine a răspuns (pentru AleAle96):

" No way! " Cine a scris asta : " -Big(inca se traduce, insa nu mai au asa mult; au ajuns deja la episodul 10) "? Stii, chiar nu am timp de discutat cu cei ca tine... asa ca... Pa pa!

| Swallow explică:

Stiu asta~haha

| AleAle96 a răspuns:

-Personal Taste
-A gentleman's dignity
-I do, I do
-Coffee Prince
-Devil beside you(e taiwanez, dar merita)
-Flower Boy Ramyun Shop(preferatu' meu:X)
-Operation Proposal(nu e neaparat comedie, dar e un serial romantic exceptional)
-Big(inca se traduce, insa nu mai au asa mult; au ajuns deja la episodul 10)