| suntroman a întrebat:

Salut stiti si voi filme bune de gen; groaza,actiune,aventura, sf

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

De groază- The Others, The Conjuring, Martyrs, High Tension.
Acţiune- The Departed, Inside Man, Man on a Ledge, Snatch, Sin City.
Aventură- Pirates of the Caribbean, trilogia LOTR, The Hobbit.
SF- Gravity, Lockout.

| faramatania a răspuns:

Acțiune/Aventură:The Expendables 3 (2014),How I Spent My Summer Vacation (2012),Brick Mansions (2014),Tokarev (2014),3 Days To Kill (2014),Non-Stop (2014),Sector 4: Extraction (2014),Parker (2013),Hummingbird (2013),Dead Man Down (2013),Drive Hard (2014), Mea Culpa (2014),Bullet (2014),A Lonely Place To Die (2011),Deep Dark Canyon (2013)
Horror:Insidious 1 și 2 (2010/2013),The Cabin In The Woods (2013),Texas Chainsaw 3D (2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Martyrs (2008),Case 39 (2009),Friday The 13th (2009),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),The Ruins (2008),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013)
SF:Transcendence (2014),Lucy (2014),Edge Of Tomorrow (2014),Oblivion (2013),Elysium (2013),Pacific Rim (2013),Riddick (2013),Dredd (2012),Repo Men (2010),District 9 (2009)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic:
3 metros sobre el cielo( 1 si 2)
Dangerous minds
Titanic
Always only you
The notebook
Twilight
Twins effect
Autunum at New York
Breathless
Pretty woman
City of angels
A were wolf boy

Drama:
I am Sam
Hackicho:A dog's tale
Boy in striped pijamas
Schinder's list
Pieta
Awake
Shutter Island
Zig Zag
Vendetta
Funny games
Bang Bang you're dead

Politiste/Actiune:
Terminatorul
Soldat universal
Fast&Furious
Ghost rider
Mr and miss Smith
Talento de barrio
Rocky
Rambo
Karate kid
8 mile(cu Eminem)
Underworld
Murder by numbers

Am mai vizionat si cateva de aici:
-https://www.google.ro/#q=filme+jackie+chan
-https://www.google.ro/#q=filme+jet+li

Comedie:
Cum se cuceresc barbatii?
Singur acasa
Acasa la coana mare
Dennis pericol public
Mr Ben
Ace Ventura:un nebun in Africa
Ace Ventura:detectivul lui peste
Ace Ventura:chemarea naturii
Norbit
Doua pupeze albe
Politist cu capsa pusa
Placinta americana
Un bebelus de milioane
Spion din greseala
Un detectiv afemeiat
Thruman show

| Happyjump a răspuns:

Groaza: saw, drag me to hell, Evil dead
Acțiune: Terminatorul
Aventura: pirații din Caraibe
SF: inception

| TheMiningSheep a răspuns:

Da. Stiu unul ce le are pe toate dar e nou si nu o sa il vezi la o calitate prea buna piratat.
Se cheama Lucy.
Ai aici trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=MVt32qoyhi0
Daca chiar nu vrei sa astepti pana apara la cinema ai un link aici, dar e naspa calitatea. E filmat dupa cum arata(in cinema)
http://www.clicksud.com/2014/07/lucy-2014-online-subtitrat.html

| Ana68 a răspuns:

Vaporulwinking
Este difuzat in fiecare zi la anumite ore pe Axn Spin
The vampire diaries
Este difuzat pe Diva Universal la anumite ore
Iubiri Secrete
Trebuie sa cauti pe net din pacate :/
Regina
Tot pe net trebuie sa o cauti
Teen Wolf
Pe Axn Spin
Si iti recomand un anime interesant, Vampire Knight