| ToxicG a întrebat:

Vreau si eu niste filme BUNE. De groaza, de dragoste, aventura... orice in afara de actiune.

10 răspunsuri:
| Lizzu a răspuns:

"Letters to Juliet "
"Under the tuscan sun"
"In time"
"The island"
"Avatar"
"Pan's labyrinth"

happy

| BSwwatch a răspuns:

Crazy/Beautiful (2001)
Dangerous Beauty (1998)
Moulin Rouge! (2001)
Love Me If You Dare (2003)
Dirty Dancing (1987)
A Room with a View (1985)
Shakespeare in Love (1998) Breakfast at Tiffany's (1961)
P.S. I Love You (2007)
Across the Universe (2007)
The Princess Bride (1987)
Romeo + Juliet (1996)
Life as a House (2001)
Love and Other Drugs (2010)
Forrest Gump (1994)
Remember Me (2010)
Flipped (2010) Toate titlurile sunt romance!

| DumiY a răspuns:

Buna!
Filmele acestea sunt de groaza sunt foarte frumoase.
Drag me to hell
The Descent
Dead Girl
Final destination(1, 2,3, 4)
The exorcist
The Sixth Sense
The Ring
The Ring Two
Quarantine 2
Unborn
Insidious
Wrong Turn 4
Orphan
Mirrors 1, 2
End of Days
The House of the Devil
When a Stranger Calls
The Grudge
Audrey Rose
A tale of two sisters

De comedie:
Daddy day care(Eddie Murphy)
Rush Hour 1, 2, 3
The Pacifier
Chihuahua de Beverly Hils (love struck)
Aquamarine
Snow Buddies
Alvin and the Chipmunks 1, 2
Big Momma 1, 2, 3
Dracula dead and loving it
Camp Rock 2: The Final Jam
My Mom's New Boyfriend
The Proposal

De aventura:
Snow White and the Huntsman
The Amazing Spider-Man
The Scorpion King 3: Battle for Redemption
Puss in Boots: The Three Diablos
John Carter
Indiana Jones
Fast and Furios 1, 2, 3, 4, 5
Sky High
Insidious

De dragoste:
The Notebook
The Last Song
Dear John
A Walk to Remember
One Day

Sper sa te ajute. Pa, pa!

| ToxicG explică (pentru DumiY):

Phah.Daca-mi zici si mie unu care ti-a placut tie mult...e perfect.Ca daca stau sa le incerc pe toate...

| DumiY a răspuns (pentru ToxicG):

Stiu sunt multe insa ti-am dat ca sa alegi de acolo.
Cele de groaza mi-au placut aproape toate insa cele care m-au lasat fara cuvinte suntbig grinrag me to hell, Final destination(1, 2,3, 4)(sunt pe episoade), Orphan, A tale of two sisters si The House of the Devil.

Cele de comedie: Chihuahua de Beverly Hills, Big Momma

Cele de dragoste sincer nu m-am uitat sa vad cum sunt nu sunt genul care sa vizioneze asemenea filme.
Pa, pa!

| Shane a răspuns:

Now is good. Este de dragoste si putin drama. E vorba de o fata care are leucemie si in nu stiu cat timp va muri. Asa ca si-a facut o lista cu lucrurile pe care sa le faca inainte sa moara. Intr-un final se imprieteneste cu un baiat, iar cei doi se indragostesc. E farte frumos filmul.
The Letter Writer. In el este vorba de o fata ( mai rebela ) care primeste intr-o zi o scrisoare de la cineva anonim. Aceasta il cauta pe respectivul pana descopera ca e vorba de un batranel care scria scrisori si le trimitea oamenilor. Acesta o invata si pe ea, facand-o sa devina mai buna. E o lectie de viata.

| AnOn1mUsss a răspuns:

The SAW, scary movie, titanic, There Will be Blood, The ring, Thirt13n ghosts, majoritatea is de groaza

| PufuleteKiduuu a răspuns:

Incearca The Gridge 1, 2, 3 (de groaza), Beverly Heels Chiuaua, Asterix si Obelix(comedie).:-)