| Emckill21 a întrebat:

Salut, stiu, ca intrebarea asta a mai fost pusa, dar totusi, nu recent cam acum 1 an 2. Bun intrebarea mea este, vreau si eu niste filme gen Harry Potter s-au Lord of the rings, filmele astea 2 mi-au marcat copilaria si as vrea sa vad ceva asemanator, Dau funda mare cat casa daca imi plac filmele, Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Nu se mai fac file la fel de bune acuma e hanna montana la putere
bleah

| Emckill21 explică (pentru thalyslly):

Heh, mie mi-ar trebui ceva frumos, care sa nu il mai fi vazut big grin nu hanna montana...straight face

| thalyslly a răspuns (pentru Emckill21):

Ocolul pamantului in 80 de zile

| Radu284 a răspuns:

Ai vazut The Hobbit?

| Deliiiia a răspuns:

Percy jackson & the olympians
stardust

Nu vei mai gasi ceva ca Harry Potter, din pacate.

| mOBSCENE a răspuns:

Poti sa te uiti la Cronicile din Narnia (o sa iti placa garantat! happy ), Piratii din Caraibe.

| Emckill21 explică:

Am vazut The Hobbit, este foarte tare, Cronicile din inca nu le-am vazut dar iti multumesc pentru raspuns si o sa-l iau in considerare i-ar Piratii din Caraibe bine inteles ca l-am vazut este un film foarte bun, dar nu se mai face un alt film Harry Potter? au incheiat seria?