| VNF a întrebat:

Salut, stiu ca sunt la varsta in care nu ar mai trebuii sa ma uit la desene, dar, acum cativa ani erau niste desene pe Minimax cu niste faraoni, sau ceva de genul erau niste cautatori de comori si erau niste statui in forma de " pisici " cu ajutorul carora puteai controla pe respectivul care se uita in ochii ei. Nu mai stiu cum se numeste, daca ma poate ajuta cineva va rog sa o faceti. Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Tutenstein?

| VNF explică (pentru Sn4k3):

Nu..., erau 3 statui in forma de pisica, daca aveai una puteai sa controlezi pe respectivul care se uita in ochi ei, si existau trei daca le aveai pe toate trei erai de neoprit... sad

| Nefty a răspuns:

Benjamin şi Secretul Templului Pisicii, cred ca de asta vorbesti.
Sa imi spui daca e asta. big grin

| VNF explică (pentru Nefty):

Da, daca mi-ai putea da si un link unde as putea sa vad toate episoadele ti-as fi recunoscator. Iti multumesc!

| Nefty a răspuns (pentru VNF):

Din pacate nu gasesc... Imi pare rau. Poate tu ai mai mult noroc.winking