| XatomisX a întrebat:

Salut, sunt baiat si am vazut a walk to remember este un film de nota 10 merita sa-l vedeti.Sincer sa fiu mi-au dat lacrimile stiu ca este ciudat dar m-a impresionat voua v-a placut filmul happy? Pacat ca a avut un final trist sad.

3 răspunsuri:
| InsanelyWicked a răspuns:

Credeam ca esti fata, noroc ca ne~ai lamurit ~

| Cathy_5203 a răspuns:

Nu l-am vazut dar daca mi-l recomanzi chiar o sa-l caut sa-l vizionezwinking happy.

| Anutssuu a răspuns:

... daa pai si eu m`am uitat la el... si e ff trist sad dar pot sa spun ca este unul din cele mai frumoasa filme de dragoste :X