| Skaoncsnsk a întrebat:

Sunt foarte curioasa daca in animeul Bokura ga ita cei doi se întâlnesc în Tokyo?
Am înțeles că animeul se continua în manga dar nu prea le am eu cu asta, nu am răbdare să stau sa citesc acolo.

Răspuns Câştigător
| DanySenpai a răspuns:

Atunci nu stii ce pierzi.

Animeul este ca un sandwich cu o singira felie de salam, pe cand manga-ul este un hamburger cu tot ce trebuie.

Animeurile de multe ori omit unele, daca nu multe dintre cele mai importante intamplari, in manga t-i se explica totul, fara sa "sara" peste informatii cruciale.

| Skaoncsnsk explică (pentru DanySenpai):

Ok voi incepe manga, pentru că mi-a plăcut mult animeul
Mersi!

| DanySenpai a răspuns (pentru Skaoncsnsk):

Cu placere!
Nici mie nu imi placea sa citesc pentru ca nu aveam timp, dar merita.