| Allessyaaa a întrebat:

Salut toata lumea, cine ma poate ajuta? Era un film despre un baiat de 15 ani homosexual care din cauza ca era judecat la scoala a incercat sa se sinucida inecandu-se in vana...a fost azi pe filmbox dar nu imi cum se numeste filmul. sad Numele din film era Jamie si invata la o scoala unde homosexualitatea nu era acceptata si profesorii inchideau ochii cand colegii de scoala se luau de el.Va rog e urgent. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Există un film documentar care seamană cu descrierea ta:
Bullied (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1723740/

| Allessyaaa explică (pentru floresdemayo):

E aceeasi poveste da alti acotri, eu vreau pentru actoru din rolu principal. Stiu ca numele real e spaniol...Da nu mai stiu cum.