| HenryHorn a întrebat:

Am vazut acum 3 zile un film pe FilmBox Extra 1 dar nu imi amintesc cum se numeste. Era despre un adolescent numit Adrian. In vacanta de vara s-a dus cu parintii la un fel de cabana. Acolo si-a spionat parintii si a aflat ca nu este dorit. Baiatul i-a pus un ciob mamei sale in pantof dupa ce a spart oglinda ei. A doua zi a venit tatal cu niste rude pentru ziua lui Adrian care au fost intampinate de baiat si mama sa in rochii. Intre rude era o fata numita Emillie si era albinista( par, piele, gene, sprancene albe). Adrian a inceput scoala impreuna cu Emilie. Fata era respisa din cauza bolii ei. Baiatul cerea mereu scutiri de la ora de sport. Intr-o zi tatal i-a murit. Si in continuare nu am mai vazut. Era in engleza.
Daca stiti filmul nu ezitati sa scrieti.

1 răspuns:
| Siminicianu_Iulian_1995 a răspuns:

Caută pe net, filmbox extra 1 urmând sa scrii data zilei in care te.ai uitat la acel film, pentru a vedea lista de desurare