| SporeBox a întrebat:

Acum ceva timp am terminat sezonul 2 de tokyo ghoul doar ca nu pare complet. Cand o sa apara sezonul 3? Daca a aparut cum se numeste?

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

A apărut, îl găsești pe animekage
Ai tokyo ghoul
Tokyo ghoul root a
Tokyo ghoul re
Tokyo ghoul re 2

| SporeBox explică (pentru MadRaven):

Pe deseneanime sau pe gogoanime il gasesc?

| MadRaven a răspuns (pentru SporeBox):

Nu știu sigur, eu ți-am reomandat anime-kage pentru că eu acolo mă uit la animeuri și acolo am văzut toate cele 4 sezoane din TG subtitrate în română.
Dar sigur o să le găsești și pe gogoanime, pe deseneanime nu văd să fie și sezonul 4.

| SporeBox explică (pentru MadRaven):

Multumesc! Deja am vazut primele 5 episoade. Sezonul 4 cred ca ar fi Tokyo Ghoul:re 2

| MadRaven a răspuns (pentru SporeBox):

Pe mine m-a cam dezamăgit sezonul 4 și am abandonat după episodul 5 și m-am mutat la manga că nu înțelegeam nimic.
Un avantaj dacă te uiți pe ak e că în comentarii e un tip, the-pierrot care a citit manga și explică ce s-a întâmplat în episod laughing