| C0olmonkey a întrebat:

Am fost de curand la "Cinema city Constanta" Si acolo mi-au dat niste ochelari 3D nu erau nici rosu-cyen nici rosu-albastru nici megenta-verde. Erau ca niste ochelari de soare normali happy. Si filmul nu era cu nici o culoare dintre cele mai sus. Imaginile erau pur si simplu dublate cu aceeasi culoare.

Intrebarea este: Cu acei ochelari pot viziona filme acasa? Daca DA, ce filme?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| C0olmonkey explică:

Si imi puteti da un site de unde pot descarca acele filme 3D?

| Inger0Cazut a răspuns:

Cu acei ochelari poti viziona filme si acasa, iar filmele de sa fie pe CD

| ShadoWizz a răspuns:

Cu acei ochelari poti viziona toate filmele 3D daca suporta pc-ul si tv-ul, depinde unde le folosesti