| AndyAndrea a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru.La scoala ne-a dat ca tema sa desenam o sticla de parfum, dar sincer nu am nicio idee deoarece trebuie sa fie originala... m-am gandit la ceva cu tema "love", dar nu prea stiu cum sa o fac.Ma puteti ajuta, va rog?:*

3 răspunsuri:
| LeoMessi38 a răspuns:

Uita-te si tu pe google la imagini,scrie parfum,si copiaza dupa ala pe foaie, ii zici si tu ca este originala ideea, n-are de unde sa stie.

| FrAnCeLiNa a răspuns:

Daca cumva nu a expirat intrebarea puteai sau poti sa pui numele Andreea's Secret si desenai o sticluta in forma de A.O colorai cu iti placea scuze daca am intarziat dar aca iti place imi dai funda?