| Anonim_3348 a întrebat:

Am de facut un referat la istorie si nu stiu pe ce tema sa-l fac.Ma puteti ajuta cu niste idei? Multumesc! Numai bine.

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Depinde ce clasa esti, spune asta si o sa te ajut.Nu stiu ce teme pentru ce clase sa iti dau.happy

| Madelina a răspuns:

Pai ce clasa esti? nu v-a dat un subiect dupa care sa face-ti referatul?

| Anonim_3348 explică:

Nu ne-a dat un subiect anume, a spus sa facem un referat cu ce tema vrem noi!

| scumpyk_6371 a răspuns:

Poti sa faci despre comunism, despre revolutia din 1848, despre revolutia industriala, despre monarhii etc.

| alexxya180 a răspuns:

Etnogeneza romaneascahappy