| Ionut122002 a întrebat:

Am o intrebare!

As vrea sa-mi deschid un side unde sa pun filme si seriale. Intrebarea este :

Cum pot face un site gratis si cum sa pun filme si seriale?

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Ceva usor wordpress + o tema putin mai speciala + cateva plugin-uri. Foarte multe dintre website-urile care hosteaza fime/seriale sunt crappy rau. Reclame la greu, pop-up-uri la fiecare click (stiu foarte bine ca asa se tin in piciore.dar nici sa nu exageram la numarul de reclame afisate). Daca vrei sa faci ceva bun ai nevoie de bani.

| Stef45 a răspuns:

Site gratis nu poti face decat daca stii sa lucrezi in asa ceva. Daca nu trebuie sa apelezi la un It-ist, sa il platesti sa iti faca site-ul apoi sa iti puna pozele, si eventual sa atraga si companii care vor sa faca reclama pe site ca sa castigi bani din el.