| co$tY a întrebat:

Ce film vi s-a parut cel mai horror pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| SoferTir a răspuns:

Chucky

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Jeepers Creepers.

| Elena1234456 a răspuns:

Autopsy.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cannibal Holocaust, l-am revăzut de curând, a rămas la fel de scârbos, neplăcut, deranjant ca acum 20 de ani... m-am simţit din nou de parcă insecte hidoase îmi urcau pe/pe sub piele...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nightmare on Elm streethappy

Ahh, si desigur, Emilly Rose care te face sa o iei razna!

| DiDi a răspuns:

The Grudge ( 1, 2, 3 ) si The Exorcist. Spun doua, pentru ca primul film care chiar m-a speriat pe bune a fost The Grudge, iar ultimul a fost The Exorcist.

Aici gasesti trailer the la " The Grudge 1 ":
http://www.youtube.com/watch?v=OMpg6BdHrkI

Aici gasesti trailer de la " The Exorcist ":
http://www.youtube.com/watch?v=-Q691Xp8qz0

| chrystyna a răspuns:

Drag me to hell.si ar mai fi unul in romana tradus ar veni blestemul sau ceva de genul.Era cu niste chinezi, o mama si un copil omarati de tata, respectiv sot, si bantuiau o casa in care locuia o batrana nebuna si mureau toti cei care intrau intr-o camera, mai ales ingrijitoarele.Si are 3 parti, dar am un lapsus, nu stiu cum se chema.

| chrystyna a răspuns:

L-am vazut aici:The Grudge se numea.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Legenda calaretului fara cap... sau scrie p youtube fenomene stranii si ai acolo detule

| x_7728 a răspuns:

The exorcist

Răspuns utilizator avertizat
| Marya_1984 a răspuns:

Drag me to hell si The Grudge.

| co$tY explică:

Chucky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nightmare on Elm Street sau Dead Silence happy