| KirisakiHimea a întrebat:

Am o intrebare legat de Naruto Shippuden in ce episod Shikamaru o prezinta pe Temari parintilor lui sau vine cu ea si parinti lui il vad si presupun ei unele chesti pe acel balcon.

1 răspuns:
| criss7784 a răspuns:

Nu exista nici un episod in care sa se intample ce ai zis tu. Unde ai vazut chestia asta. Unele videoclipuri si poze mai sunt facute de fani, deci nu sunt reale, poate era un astfel de videoclip sau poza(depinde unde ai vazut aceasta intamplare)