| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Am si u o intrebare poate ca prosteasca dar in naruto shippuuden si naruto akkippuden ce cupluri se dezvolta? Ca am auzit ca narusaku ; kibahina ; shikamaru si temari sau ino?si cine mai sunt neji si tenten si mai spuneti-mi si mie va roggggg

3 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Naruto akkippuden nu se stie, cu siguranta daca o sa apara, iar naruto nu este un serial de dragoste. pana acum nu ai cupluri si nu se dezvolta nimeni. Neji si Ten Ten sunt colegi de echipa impreuna cu Rock Lee, fiind condusi de Might Guy. Poate ca unele cupluri se vor dezvolta in Akkippuuden. dar nu se stie. in naruto shippuuden actiunea se petrece in jurul unui razboi continuu intre bine si rau, in jurul unor intrigi bine stabilite inca de la inceputul seriei Naruto (normal). as vrea sa iti explic mai detaliat dar mi ar lua zile intregi. o s incerc sa iti explic pe scurt: in naruto shippuuden se dezvolta o puternica lupta intre bine si rau intre toate satele ninja si o formatiune de raufacatori numita akatsuki. din aceasta formatiune faca parte si fratele unui fost ninja al satului, Itachi Uchiha, care inca din Naruto normal apare ca un asasin capabil de a-si omori tot clanul cu exceptia fratelui sau mai mic Sasuke, deoarece spune el k nu avea rost deoarece era prea neinsemnat pentru el. in Shippuuden vom afla ca Itachi a fost fortat s macelareasca clanul de catre niste oameni la putere din satul lui, acesta accepta cu coditia de a i se permite ca fratele lui mai mic sa fie lasat in pace si sa traiasca. de multe episoade in coace in shippuuden akatsuki porneste un razboi pentru a destrama toata lumea ninja si toate satele fac un accord de a se alia. acum se afla in razboi. imi pare rau ca am vazut intrbarea ta asa tarziu, dar azi cautam si eu mai multe detalii despre Akkippuuden si am vazut intrebarea. uita te pe wikipedia si citeste descrierile de la episoade.

| TheUnForgiveN a răspuns:

De unde sa stim noi, nu suntem creatorii.Deocamdata nu se dezvolta niciunul, in manga se desfasoara razboiul iar in anime ei bine nu episoade normale.Probabil nici nu urmaresti, daca nu sti.

| clandestin a răspuns:

Sigur nu nu urmaresti naruto