| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Salut tpu..am o problema asa..Deci in saptamana altfel cand am avut o nu am fost la scoala doar 2 zile adica luni si marti..pt ca stiu ca in sapt altfel nu se fac ore si nu se pun absente, cel putin la noi nu, si am stat acasa ..si dupa n am fost 2 saptamani la scoala ca am fost bolnav ..si acum, cum avem vacanta..adica am avut vacanta 2 sapt, ca maine incepe scoala..parca nu mai imi vine sa merg dupa atata timp..stiu ca mai o luna si e gata scoala si e vacanta de vara, dar totusi am un sentiment ciudat care ma enerveaza..parca nu mai imi vine sa merg dupa atata timp..in car en am fost, ma puteti ajuta cu un sfat cv?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ai stat mult acasa, am patit si eu o data asta. N-ai ce sa faci, mergi si-ti trece.

| PanaitAnaSofia a răspuns:

Și eu mă simt ciudat în astfel de situații.Ia-ți inima în dinți și du-te la școală