| x2gk9r a întrebat:

Salut! Am o intrebare...
Eu maine nu pot sa ma duc la scoala fiindca sunt bolnav si doar marti pot...
Si am deja 7 absente, eu prin 23 sau 25 ianuarie iau bursa, iar daca stau maine acasa o sa am 11 absente cu cele de luni si absentele pe luna ianuarie de abia in februarie se motiveaza...
Vreau niste sfaturi ca pot sa pierd bursa daca stau maine acasa...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca iti cam plac absențele. Acum vrei alt motiv pentru a absenta si vrei ca noi sa iti confirmăm alegerea ta. Mergi la scoala.

| sierra1 a răspuns:

In condițiile spuse de tine, NU pierzi bursa!

| Anonim147943 a răspuns:

Sa te invoiasca parintii tai si sa vorbeasca cu dirigintele cum sta treaba