| vipera12 a întrebat:

Am o problema cu windows movie maker,,
Fac un filmulet cu muzica imagini tot si cand dau save my computer imi apare : "windows movie maker cannot save the movie to the specified location,verify that original source files used in your movie are still avaible, that the saving location is still avabile, and that there is enough free disk space available, and then try again"
Ce trebuie sa fac?

31 răspunsuri:
| DDCC a răspuns (pentru vipera12):

Fără spații: %Systemroot%\inf
Fă niște update-uri la Windows. Dacă te întreabă de Genuine îți dau eu ceva pentru.
Dă-mi add pe Yahoo Messenger, poate îmi dau seama mai bine cum stă treaba.