| cristi13 a întrebat:

Acum cativa ani, cand eram mai mici, era un desen animat pe cartoon network cu un caine roz care locuia cu doi batrani eustache si nu mai stiu, si i se intamplau fel si fel de ciudatenii cu extraterestriii si asa mai departe. Imi puteti spune cum se numea rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Curaj- este numele câinelui, un câine mic și roz, care, în ciuda numelui său, îi este frică chiar și de cele mai banale lucruri.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Curaj,_c%C3%A2inele_cel_fricos

9 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

Buna Cristilove struckDa stiu.Era acel caine roz cu pete care era fricosbig grinDesenul animat se numea "Curaj, cainele fricos". Succeslove struckPa`Pa puup!happyhappy

| Ana_1799 a răspuns:

Caine rau?thinking

| iStarry a răspuns:

Curaj,caine fricos happy

| WhoCares a răspuns:

Curaj,cainele cel fricos(Courage the Cowardly Dog). fundita?

| danaalexandra00 a răspuns:

"Curaj caine fricos" se numea big grin

| miki_9062 a răspuns:

Se numea Curaj caine fricoswinking

| Devyka a răspuns:

Curaj cainele fricoswinking

| Flory_9160 a răspuns:

Parca cainele se numea frikosul dar nu mai tin minte

| DjYrinel a răspuns:

Ala cu : caine prost laughing))