| BloodyHuman a întrebat:

Cand eram mic era un desen animat pe cartoon network nu mai stiu cum se numea.Era ceva de genu ceva razer si facea unu radaradarasedi.Era un caine care primea medalii...Si nu e Chowder!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câine cu medalii?! E oare vorba despre " Dastardly and Muttley in Their Flying Machines "? Ţin minte că în acest desen era Muttley premiat pentru...(habar nu am ce)... laughing

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Desenul se numea Stop the Pigeon. Cainele se numea Muttley ( http://stevefaragher.files.wordpress.com/2010/03/muttley24ka.jpg )

| deeadeea111 a răspuns:

Cam cu cati ani in urma?

| angelicabella24 a răspuns:

Sincera sa fiu,intrebarea ta mi-a dat de gandit,singurul desen de pe cartoon network cu un caine pe care mi-l amintesc ar fi cainele curaj, cel mai bine ar fi sa cauti pe site-ul cartoon network, si sa vorbesti cu niste oameni care lucreaza acolo, care faceau animatiile, incearca poate functioneaza asa.