| SwwaggBabee a întrebat:

..
Am si eu o intrebare: nu stiti un site in care pot sa vad disney channel romania online? Si daca trebuie sa instalezi cv sa imi spuneti si cum.

Dau fuunda :Xx

Răspuns Câştigător
| Anq209 a răspuns:

Asta e site-ul oficiat, altul mai bun nu exista!

7 răspunsuri:
| SwwaggBabee explică (pentru Anq209):

Imi spui te rog unde dau ca sa vad disney channel online ca nu gasesc ...Si iti dau funda happy

| Anq209 a răspuns (pentru SwwaggBabee):

Pai dai click pe link, alegi limba si gata

| SwwaggBabee explică (pentru Anq209):

Mda stiu doar ca daca aleg doar limba...imi apare pagina de disney channel Romania, si eu vreau online, adica sa vad pe net exact ce e la TV.

| Anq209 a răspuns (pentru Anq209):

In plus nu ma prea pasioneaza desenele...am vrut sa te ajut happy

| SwwaggBabee explică (pentru Anq209):

Mda totusi mersi pentru. site...Ti-am dat si funda happyhappy

| Anq209 a răspuns (pentru SwwaggBabee):

Mersi mult

| Anq209 a răspuns (pentru SwwaggBabee):

Asta e site-ul oficiat, altul mai bun nu exista!