| iselemga a întrebat:

am si eu o nelamurire cu un film, are cativa ani buni zic eu.
tot ce-mi aduc aminte din el e inceputul, unde sunt cativa japonezi intr-un bar sau restaurant numai stiu sigur, iar cineva se ia de prietena unuia, el fiind gelos il bate rau, dupa aia ies afara sa plece si intalneste o gasca de banditi cred, si unu din ei arunca cu un topor cred, picioarele lui fiind retezate de el.
dupa aia banditii aia vin intr-un oras, care acolo e o femeie mai grasuta care sta cu barbatul ei, si amandoi se bat bine repede adica. cam atat imi aduc aminte.
dau funda, va rog frumos poate gasiti ceva legat despre el.
anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kung Fu Hustle(2004)