| anonim_4396 a întrebat:

Caut un alt filmlove struck din pacate chiar nu stiu actorii sau numele asa ca o sa va descriu ce imi aduc aminte din film:un cuplu(nu stiu daca erau casatoriti) stau intr-o casa in apropierea unei ape(care avea si un pod). femeia (daca tin bine minte)e "bantuita" de o fata care a fost aruncata in apa aia.si femeia incearca sa afle ce s-a intamplat cu ea(descopera ea niste lucruri printre care o suvita de par de-a fetei pe care o arunca in apa ca fata sa o lase in pace). barbatul (sotul) nu vrea ca aia sa afle adevarul despre fata dar in final ea descopera ca el a omorat-o ...nu stiu cum se termina dar cred ca femeia cade in apa sau ala o arunca in apa si acolo o vede pe fata, adica scheletul ei.si cam atat, daca stiti despre ce film vorbesc va rog sa-mi raspunde-ti sau poate imi dati un nume de actor din film.inca un detaliu poate va ajuta -filmul a fost difuzat pe pro tv acum cativa ani love struck mersi mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michelle pfeiffer daca nu ma insel in What Lies Beneath
view trailer here http://www.youtube.com/watch?v=Vm4Fw2QElA4

| brm767 a răspuns:

Cred ca este cu harrison ford-profesor sau medic si michelle pffaifer