| Shi_Atat_Marian_1997 a întrebat:

am si eu o problema, am vazut un film cand eram in alta tara la tv, era de groaza, si nu mai stiu cum se numeste, deci sa va explic cum era filmul : Era unul chelios care a fost prins de politie, intr-un oras departe de lume si pustiu, iar el era sef al unor creaturi, si creaturile au venit dupa el, mai stiu ca la final toti au murit doar el a scapat cu ajutorul alora, si o fata blonda care a luptat impotriva lui si i-au fost scosi ochii a fost gasita de ei la final pe o strada, bine inteles, au omorato in masina, si el avea un ras malefic pe final, ( ps acei monstri care l-au ajutat erau un fel de clovni sau cv de genu ), Funda cel care imi zice cum se numeste filmul

Răspuns Câştigător
| MariuX a răspuns:

Salut, stiu filmul, se numeste Wrong Turn(sunt mai multe Wrong Turn, de ex 1, 2, 3, gasesti tu acolo)
Nu uita de funda, mentionat si de TPU!

5 răspunsuri:
| AlexandruBGD a răspuns:

Poti cauta pe google "filme de groaza / horror / triller" si sigur il gasesti!

| Shi_Atat_Marian_1997 explică (pentru AlexandruBGD):

Am cautat, dar imi da alte filme

| MariuX a răspuns (pentru Shi_Atat_Marian_1997):

Cauta Wrong Turn 5: Bloodlines, e 100%

| Shi_Atat_Marian_1997 explică (pentru MariuX):

Fix la ala ma uit acum, Mersi!