| dyckă a întrebat:

am vazut mai de mult un film despre un copil care a fost lasat de parintii lui la o matusa iar matusa la dad la orfelinat mama lui a devenit o cantareata dupa cativan ani baiatu a vazut-o pe mama lui si i-a dat un buchet de trandafiri dar fara ca el sa stie ca ea e maicasa l-am vazut ma-i demult si nu ma-i stiu ce s-a intamplat nu stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| bismarck a răspuns:

Să fie oare vorba de August Rush(2007)?
Aceasta este descrierea luată de pe cinemarx.ro:
"August Rush" spune povestea unui carismatic tanar chitarist irlandez (Jonathan Rhys Meyers) si a unei violonceliste (Keri Russell) care se intalnesc din intamplare intr-o noapte magica deasupra Pietei Washington din New Yorl, dar in curand sunt despartiti, lasand in urma un copil, August Rush, ramas orfan fortat de circumstante. Acum cantand pe strzile din New York si ingrijit de un strain misterios (Robin Williams), August (Freddie Highmore) isi foloseste remarcabilul talent muzical pentru a-si cauta parintii de care a fost separat la nastere.

| dyckă explică (pentru bismarck):

Nu e asta dar mi-a placut si asta

1 răspuns: