| DIIMIIM a întrebat:

Salut TPU,
am vazut mai demult un film in care toata actiunea se petrecea intr-o cabina telefonica,era undeva in miez de noapte, intr-o parcare(parca) pustie, nu stiu cum au ajuns acolo.dar cred ca sunt mai multi..gen in aceeasi cabina, si nu sunt sigur daca era una telefonica, ideea e ca era o incapere cu peretii din sticla si o singura intrare si cred..cred..ca avea si un telefon din cate imi aduc eu aminte,si gen ei nu puteau sa iasa pentru ca un ciudat se uita la ei(tipul avea ceva gluga si nu i se vedea fata),odata chiar a venit si un politist in seara aia dar l-a omorat(cei din cabina au incercat sa il avertizeze dar nu au facut mare lucru),si nu stiu cum tipul ala a inceput sa le puna tot felul de capcane in acea incapere(daca imi aduc bine aminte).Mi se pare ca la final i-a inecat pe toti sau ceva de genu si a facut ca totul sa para un accident. Tipul cu gluga oricum nu a fost gasit iar ultima secventa din film a fost ceva genu incaperea lui cu poze din cabina din anumite momente, niste schite, etc etc semn ca totul a fost premeditat si bine pus la punct.Filmul banuiesc ca s-ar incadra la genul mister,thriller(poate),idk...
Deci, stie cineva vreun film care se aseamana cu descrierea mea? As vrea tare mult sa il revad, mentionez ca l-am vazut pe..PROTV parca..era filmul de la 20:30 seara si a fost acum destul de mult timp.cel putin 5 ani.
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

ATM (2012)
https://www.cinemagia.ro/filme/atm-559527/

1 răspuns: