| PяInCєSs a întrebat:

am vazut acu' cativa ani sad cand eram mai mica cred ca prin 2000 sau ceva de gen) un film si mi-as dori sa il mai revad dar nu prea imi mai aduc aminte de el decat o faza, tin minte ca era un film horror cu o familie care avea doi copii o fata si un baiat, iar cand filmul se termina copacul 'rapeste' pe unu dintre copii, din pacate numai atat imi mai aduc aminte...

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Pai la mine era asa...era o casa langa o padure, iar un copac era foarte aproape de geamul unui copil si il speria fiindca avea o forma infioratoare si sau dus parinti sa il taie parca casa mai era construita si pe un cimitir:S asa e cumva? cam atat imi amintesc din el..si mai stiu ca dupa la sfaristul filmului au petrecut noaptea intr-un motel...asta e?

18 răspunsuri:
| PяInCєSs explică (pentru DayByDay):

Nu, am vazut toata seria din Poltergeist, era ceva cu o padure filmul la care ma refer eu adica padurea facea lumea sa dispara iar la sf un copac a luat unul dintre copii pe geam sau pe usa, tin minte ca era ceva cu geam...

| Gogu06 a răspuns:

Aoleoo ce buna esti! cat despre film habar n-am cum se numeste

| Danutul22 a răspuns:

Ahhhhhhhhhhhh il stiu! Dar chiar am uitat numele.....am un lapsus>

| PяInCєSs explică (pentru Danutul22):

Pai daca iil stii macar mai da detalii din el poate asa gasesc ceva pe google:p

| Gogu06 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Daca aflu ce film este vorbim pe mess? big grin

| PяInCєSs explică (pentru Gogu06):

laughing bine

| PяInCєSs explică (pentru Danutul22):

De cimitir nu imi aduc aminte, stiu doar ca padurea aceea facea numai rau. o sa caut legat de ce ai spus tu, poate gasesc tongue mersi

| Gogu06 a răspuns (pentru PяInCєSs):

E naspa filmul ala uite o lista cu filme de 10ori mai smechere ca ala: Inside, REC, The Mist, Martyrs, let the right one in, Ju-On (The Grudge), Session 9, Gin Gwai (The Eye), Hard Candy, The Descent, Frailty, Ginger Snaps.

| PяInCєSs explică (pentru Gogu06):

Dar eu pe ala vreau sa il vad, ca asa puteam sa caut pe google...

| Gogu06 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Nu mai exista l-au scos dupa internet ca a incalcat drepturile de autor. Asta este... Imi pare rau.

| Gogu06 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Intra pe chat sa iti zic ceva, la discuta live

| Danutul22 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Hmm...padurea aceea era cunoscuta pentru ca multi oameni au fost spanzurati acolo?

| PяInCєSs explică (pentru Danutul22):

Nu mai stiu, in fine da-l naibi de film ca inca ma mai doare capul la cat am cautat pe google, mersi mult

| Danutul22 a răspuns (pentru PяInCєSs):

big grin Np

| Danutul22 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Pai la mine era asa...era o casa langa o padure, iar un copac era foarte aproape de geamul unui copil si il speria fiindca avea o forma infioratoare si sau dus parinti sa il taie parca casa mai era construita si pe un cimitir:S asa e cumva? cam atat imi amintesc din el..si mai stiu ca dupa la sfaristul filmului au petrecut noaptea intr-un motel...asta e?

| Danutul22 a răspuns:

Ohh..merci pentru funda ^^