| someone24 a întrebat:

caut un film gen mister horror cu o familie a carui copil moare inecat intr-un lac. fac alt copil... mama are viziuni cu cel mort, se intampla lucruri paranormale nu prea imi mai aduc aminte.
si ar mai fi unul tot de genul asta cu o casuta de papusi bantuita ceva de genu. as vrea sa stiu cum se numesc. Le-am vazut de mult si as vrea sa le revad. multumesc!

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cel cu copilul inecat intr-un lac sa-r putea sa fie Friday The 13th. FUNDA?

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Nu stiu exact ori The Woman In Black ori Friday The 13th.Lam vazut si eu dar nu mai stiu cum. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| someone24 explică (pentru Tanase_Diana_1982):

Nici unul, nici altul e vb de cu totul altceva in aceste filme

| Tanase_Diana_1982 a răspuns (pentru someone24):

Atunci nu stiu cum se numeste.Imi pare rau.

| Denysukaaa a răspuns:

Se cheamaThe Woman In Black

| Denysukaaa a răspuns:

Mai.pe.la.mijloc.e.exact.cum.zici.tu...cu.unul.care.se.duce.intr-un.sat.femeia.are.viziuni.cu.copilul.ei.mort.